Hakemisto <-
[r]
Tietoja haetaan ja käsitellään, odota ole hyvä!

Henkilökuntaluettelo

Yksiköiden mukainen hakemisto

Oulun normaalikoulu

REHTORI:

Juuso, Hannu

Kumpulainen, Eija

Kumpulainen, Kari, KT

LEHTORI:

Ahlfors-Juntunen, Anna-Leena

Anttonen, Jaana

Eskola, Sari

Granlund, Terho Tapio

Haapamäki, Tytti Margaret

Halme, Auli

Hartikainen, Aila Helena

Heikkinen, Hanna-Maija

Heikkinen, Kirsi Maarit

Heimonen, Ari Juhani

Heino, Heli

Hieta, Katja

Hietapelto, Eero Antero

Hiitola, Karoliina Sallamari

Holappa, Merja Tuulikki

Honkanen, Jari

Huttula, Tea Maarit

Häkkinen, Suvi Helinä

Jarva, Johanna Maria

Juopperi, Markku Tapani

Kaijalainen, Sanna Marjatta

Kaleva, Suvi-Tuuli

Kangas, Hennariikka Pauliina

Kangas, Kaisu Leena

Kangas, Vuokko

Karjalainen, Ilpo Tapani

Karsikas, Henna

Kauppinen, Jyrki

Kemppainen, Lasse

Kiiveri-Raappana, Riikka

Kirves, Juhani Antti Olavi

Kivelä, Merja Sofia Marjatta

Kokko, Sirpa Hannele

Korkeakoski-Juutinen, Anne Kristiina

Koskivirta, Marja Liisa

Kovanen, Timo Otto Emil

Kuivamäki, Anitta

Kuivamäki, Kari

Kuorilehto, Markku Olavi

Kupila, Hellevi

Kurttila, Pasi

Laine-Leiviskä, Elina Pia Susanna

Laitinen, Outi Johanna

Lapinoja, Kari Pekka

Lassila, Aune Johanna

Lehtinen-Itälä, Katrimaija

Lehtola, Harri

Lemettinen, Eino-Pekka Tapani

Leppilahti, Sirkku

Leskisenoja, Eliisa Marjukka

Liimatta, Sini-Maria Marleena

Malm, Anu Sinikka

Mankinen, Pentti Kalevi

Mansikka, Hanna Eveliina

Marjakangas, Emma Terhikki

Marjakangas, Merja Kristiina

Marjamaa, Janne

Marjamaa, Kaisa

Matala-aho, Erkki Tapio

Meriläinen, Hanna Marjut

Mikkonen, Juha Tapani

Mikkonen, Matti Juhani

Mykkälä, Mirva Maaret

Mäntyvaara, Kirsi Maarit

Määttä, Sirpa Hannele

Niemi, Heikki Veikko Tapio

Nissilä, Kaisu Helena

Orreveteläinen, Raija

Paasi, Eija

Pekkala, Erkki

Pirttijärvi, Kirsi Susanne

Pohjolainen, Erja Johanna

Polvinen, Jani Kristian

Päivärinta, Salla Maarit

Raudaskoski, Teemu Jaakko

Rintala, Anne Marjatta

Ristola, Kerttu

Ruikka, Mika Allan

Saajoranta, Kerttuli

Salmela, Laura Sirkku Johanna

Saviaro, Erkko Antero

Siitonen, Auli Riitta Helena

Sirén, Mervi

Takalo, Outi-Mari

Tenhunen, Anu Maarit

Tiainen, Outi Katriina

Vaaraniemi, Pekka Johannes

Valta-Hulkkonen, Kirsi Tuulikki

Veres, Reka

Vilppola-N'kansi, Liisa Susanna

Virkkula, Pirkko Helena

Vähäkuopus, Mika Tapani

Välitalo, Riku Juhani

Vänttilä, Elisa

Ylöniemi, Terhi Hannele

YLIOPISTO-OPETTAJA:

Rautenbach, Aino-Maaria

TUNTIOPETTAJA (PÄÄTOIMINEN):

Aho, Leea-Maaret Kaarina

Leppänen, Laura Elina

Pellikainen, Janne

Pietiläinen, Katri Johanna

Pyhäjärvi, Riikka Petra Mirjami

Riippa, Anu Maarit

Rumapea, Katri Eliisa

Toljamo, Eemeli Johannes

Virranmäki, Mirva Eerika

TUNTIOPETTAJA (SIVUTOIM.):

Ristola, Kerttu, erityisopettajakoulutus

SUUNNITTELIJA:

Salo, Raimo

''t Lam, Minna Kristiina

TOIMISTOSIHTEERI:

Heikkinen, Heli Anne Maria

ATK-SUUNNITTELIJA:

Mikkola, Heikki Olavi

LABORATORIOMESTARI:

Kauppinen, Ulla Marjaana

VIRASTOMESTARI:

Huovinen, Markku

APULAISREHTORI:

Hieta, Pasi

Räisänen, Sari

IT-TUKIHENKILÖ:

Reinikka, Timo Kalevi

KOULUNKÄYNNIN OHJAAJA:

Buzatu, Ana Maria

Helisten, Heta Kaarina

Huusko, Sari Annika

Jutila, Kati Annika

Kanniainen, Leila Maria

Karhunen, Jenni-Mari Ilona

Lahti, Lari Hermanni

Lyytikäinen, Maria Elina

Pekkarinen, Mari Tuulia

Peteri, Leena Susanna

Pitkänen, Roosa Marianne

Saarinen, Tuuli Emilia

Salmela, Virve Maria

Tikkanen, Tarja

Virtanen, Lauri Mikael

KOULUSIHTEERI:

Kerttula, Soile Pauliina

Pekkala, Riitta Marjaana

Rekilä, Antti Samuli

Saarijärvi, Silja Tuulikki

PÄÄTOIMINEN TUNTIOPETTAJA:

Salmela, Kaisa


Yksiköiden mukainen hakemisto
Aakkosjärjestyksen mukainen hakemisto
Virkanimikkeiden mukainen hakemisto